Ja hem arribat a l’equador de la nostra primera lliga, ja hem jugat «tots contra tots» i ara falta tornar-ho a fer.

Per a la tornada podeu afegir 20 cartes a la vostra reserva, a banda de tots els sobres que hagueu pogut afegir durant les jornades passades i els que podreu afegir en les jornades que romanen (5 jornades).

Per jugar les vostres partides pensau que teniu la setmana que toca i, com a mesura excepcional i amb justificació, una setmana més si no heu pogut jugar-la, si no es donarà la partida per perduda al jugador que no s’hagi presentat. Per agilitzar un poc tot, aquí teniu els emparellaments i les dates en que heu de jugar, ara ja sou vosaltres que heu de quedar amb el vostre contrari per venir a la tenda i jugar la vostra partida ^^ (per descomptat, si necessiteu ajuda per localitzar a algú ens ho podeu comentar i farem tot el possible!)

Setmana del 12 al 17 de Novembre:

Bernat Aguiló Jeroni Sureda Jaume Munar José Miguel Martín
Bernat Aguiló Sebastià Riera R. Jaume Munar Mateu Fons
Bernat Aguiló Tomàs Bosch Jaume Munar Miquel Sureda
Bernat Aguiló Toni J. Corral Jaume Munar Nofre Ruíz
Carme Parera Jeroni Sureda Jeroni Sureda Nofre Ruíz
Carme Parera Miquel Sureda Jeroni Sureda Sebastià Riera R.
Carme Parera Nofre Ruíz Jesús Marín Joan Toni Sunyer
Carme Parera Sebastià Riera R. Jesús Marín Kata Caldentey
Cris Sanjuán Miky Moya Jesús Marín Miky Moya
Cris Sanjuán Nacho García Jesús Marín Nacho García
Cris Sanjuán Pere Rodríguez Joan Toni Sunyer José Miguel Martín
Cris Sanjuán Tomàs Bosch Joan Toni Sunyer Mateu Fons
Fran Forteza Mateu Fons Joan Toni Sunyer Miquel Sureda
Fran Forteza Miquel Sureda José Miguel Martín Kata Caldentey
Fran Forteza Nofre Ruíz José Miguel Martín Miky Moya
Fran Forteza Sebastià Riera R. Kata Caldentey Mateu Fons
Guille Riera Kata Caldentey Tomàs Bosch Pere Rodríguez
Guille Riera Miky Moya Toni J. Corral Nacho García
Guille Riera Nacho García Toni J. Corral Pere Rodríguez
Guille Riera Pere Rodríguez Toni J. Corral Tomàs Bosch

Setmana del 19 al 24 de Novembre:

Bernat Aguiló Miquel Sureda Jeroni Sureda Mateu Fons
Bernat Aguiló Nacho García Jeroni Sureda Miquel Sureda
Bernat Aguiló Nofre Ruíz Nacho García Miky Moya
Bernat Aguiló Pere Rodríguez Nofre Ruíz Mateu Fons
Carme Parera Guille Riera Nofre Ruíz Miquel Sureda
Carme Parera Jesús Marín Pere Rodríguez Kata Caldentey
Carme Parera José Miguel Martín Pere Rodríguez Miky Moya
Carme Parera Mateu Fons Pere Rodríguez Nacho García
Cris Sanjuán Fran Forteza Sebastià Riera R. José Miguel Martín
Cris Sanjuán Jaume Munar Sebastià Riera R. Mateu Fons
Cris Sanjuán Joan Toni Sunyer Sebastià Riera R. Miquel Sureda
Cris Sanjuán Kata Caldentey Sebastià Riera R. Nofre Ruíz
Fran Forteza Guille Riera Tomàs Bosch Joan Toni Sunyer
Fran Forteza Jesús Marín Tomàs Bosch Kata Caldentey
Fran Forteza José Miguel Martín Tomàs Bosch Miky Moya
Guille Riera Jaume Munar Tomàs Bosch Nacho García
Guille Riera Joan Toni Sunyer Toni J. Corral Jaume Munar
Jaume Munar Jesús Marín Toni J. Corral Joan Toni Sunyer
Jeroni Sureda Jesús Marín Toni J. Corral Kata Caldentey
Jeroni Sureda José Miguel Martín Toni J. Corral Miky Moya

Setmana del 26 de Novembre a l’01 de Desembre:

Bernat Aguiló José Miguel Martín Nacho García Joan Toni Sunyer
Bernat Aguiló Kata Caldentey Nacho García Kata Caldentey
Bernat Aguiló Mateu Fons Nofre Ruíz Cris Sanjuán
Bernat Aguiló Miky Moya Nofre Ruíz Guille Riera
Carme Parera Cris Sanjuán Nofre Ruíz Jesús Marín
Jeroni Sureda Cris Sanjuán Nofre Ruíz José Miguel Martín
Jeroni Sureda Guille Riera Pere Rodríguez Carme Parera
Jeroni Sureda Toni J. Corral Pere Rodríguez Fran Forteza
Kata Caldentey Joan Toni Sunyer Pere Rodríguez Jaume Munar
Mateu Fons Jesús Marín Pere Rodríguez Joan Toni Sunyer
Mateu Fons José Miguel Martín Sebastià Riera R. Cris Sanjuán
Miky Moya Jaume Munar Sebastià Riera R. Guille Riera
Miky Moya Joan Toni Sunyer Sebastià Riera R. Jesús Marín
Miky Moya Kata Caldentey Sebastià Riera R. Toni J. Corral
Miquel Sureda Guille Riera Tomàs Bosch Carme Parera
Miquel Sureda Jesús Marín Tomàs Bosch Fran Forteza
Miquel Sureda José Miguel Martín Tomàs Bosch Jaume Munar
Miquel Sureda Mateu Fons Tomàs Bosch Jeroni Sureda
Nacho García Fran Forteza Toni J. Corral Carme Parera
Nacho García Jaume Munar Toni J. Corral Fran Forteza

Setmana del 03 al 08 de Desembre: 

Bernat Aguiló Guille Riera Mateu Fons Tomàs Bosch
Bernat Aguiló Jaume Munar Mateu Fons Toni J. Corral
Bernat Aguiló Jesús Marín Miky Moya Carme Parera
Bernat Aguiló Joan Toni Sunyer Miky Moya Fran Forteza
Jaume Munar Fran Forteza Miky Moya Jeroni Sureda
Jesús Marín Cris Sanjuán Miky Moya Sebastià Riera R.
Jesús Marín Guille Riera Miquel Sureda Cris Sanjuán
Joan Toni Sunyer Carme Parera Miquel Sureda Pere Rodríguez
Joan Toni Sunyer Fran Forteza Miquel Sureda Tomàs Bosch
Joan Toni Sunyer Jaume Munar Miquel Sureda Toni J. Corral
José Miguel Martín Cris Sanjuán Nacho García Carme Parera
José Miguel Martín Guille Riera Nacho García Jeroni Sureda
José Miguel Martín Jesús Marín Nacho García Nofre Ruíz
José Miguel Martín Toni J. Corral Nacho García Sebastià Riera R.
Kata Caldentey Carme Parera Nofre Ruíz Pere Rodríguez
Kata Caldentey Fran Forteza Nofre Ruíz Tomàs Bosch
Kata Caldentey Jaume Munar Nofre Ruíz Toni J. Corral
Kata Caldentey Jeroni Sureda Pere Rodríguez Jeroni Sureda
Mateu Fons Cris Sanjuán Pere Rodríguez Sebastià Riera R.
Mateu Fons Guille Riera Sebastià Riera R. Tomàs Bosch

Setmana del 10 al 15 de Desembre: 

Bernat Aguiló Carme Parera Joan Toni Sunyer Jeroni Sureda
Bernat Aguiló Cris Sanjuán Joan Toni Sunyer Nofre Ruíz
Bernat Aguiló Fran Forteza Joan Toni Sunyer Sebastià Riera R.
Cris Sanjuán Toni J. Corral José Miguel Martín Nacho García
Fran Forteza Carme Parera José Miguel Martín Pere Rodríguez
Fran Forteza Jeroni Sureda José Miguel Martín Tomàs Bosch
Guille Riera Cris Sanjuán Kata Caldentey Miquel Sureda
Guille Riera Tomàs Bosch Kata Caldentey Nofre Ruíz
Guille Riera Toni J. Corral Kata Caldentey Sebastià Riera R.
Jaume Munar Carme Parera Mateu Fons Miky Moya
Jaume Munar Jeroni Sureda Mateu Fons Nacho García
Jaume Munar Sebastià Riera R. Mateu Fons Pere Rodríguez
Jesús Marín Pere Rodríguez Miky Moya Miquel Sureda
Jesús Marín Tomàs Bosch Miky Moya Nofre Ruíz
Jesús Marín Toni J. Corral Miquel Sureda Nacho García

 

Sort a tothom!

Comments

comments